OFERTA DLA DRUŻYN I KLUBÓW – WYŚCIGOWY KOMBINEZON SKIALPINISTYCZNY

Oprócz klasycznej produkcji katalogowej przeznaczonej do sprzedaży detalicznej, marka Karpos oferuje również własny program klubowy. Istnieje możliwość wyprodukowania kombinezonu skialpinistycznego według własnego projektu zgodnie z życzeniem klienta w specjalistycznym dziale produkcyjnym.

Vyroba foto

Program klubowy jest przeznaczony przede wszystkim dla klubów sportowych i drużyn, a także dla nieformalnych grup sportowych, które pragną się wyróżnić i jednocześnie zapewnić swoim sponsorom lepsze warunki do prezentacji. Odzież nadaje się również dla sklepów sportowych, które chcą mieć ubrania według własnego projektu i z własnym logiem. Oferujemy wyścigowy kombinezon skialpinistyczny w wersji damskiej lub męskiej.

Filozofią marki Karpos jest wsparcie oraz współpraca z profesjonalnymi sportowcami w celu nieprzerwanego doskonalenia produktów. Ten sam kombinezon skialpinistyczny, który oferujemy dla Państwa w naszym programie klubowym nosi również włoska drużyna narodowa, która jest najsilniejszą narodową drużyną skialpinistyczną na świecie.

W tym roku nawiązaliśmy współpracę ze słowacką narodową drużyną skialpinistyczną. Od przyszłego sezonu nasi skialpiniści, podobnie jak drużyna włoska, będą ścigać się w kombinezonach Karpos. Obecnie wspieramy Jakuba Šiarnika, który jest aktualnie numerem jeden w narciarstwie skialpinistycznym na Słowacji.

Jakub Šiarnik

Rozwijamy kombinezon wyścigowy wspólnie z włoskim zespołem narodowym już od wielu lat, dlatego też jakość techniczna produktu jest na najwyższym poziomie.

Kombinezon zapewnia swobodę ruchów, ułatwia usuwanie wilgoci oraz wentylację. Zewnętrzne kieszenie zapinane na zamek zmieszczą baton lub żel energetyczny.  Krocze natomiast wykonano z materiału WINDSTOPPER. Dolna część kombinezonu jest kompatybilna ze wszystkimi dostępnymi butami narciarskimi. Kombinezon wyposażono dodatkowo w kieszenie, które pomieszczą zarówno foki, jak i nadajnik lawinowy.

Kombineza

Kombinezon wykonano z funkcjonalnego, elastycznego materiału, o wysokiej zawartości Lycry®. Ta rozciągliwa tkanina zapewnia maksymalny komfort, wsparcie mięśni, kompresję, ochronę przed promieniowaniem UV przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów.

Ramiona kombinezonu wzmocniono materiałem Cordura®, chroniącym ubranie przed otarciami od plecaka. Kombinezon jest niezwykle trwały - przetrwa kilka sezonów, nawet w przypadku intensywnego użytkowania.

W przypadku zainteresowania ofertą programu klubowego Karpos, zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi krokami:

W celu przyspieszenia procesu produkcyjnego, uprzejmie prosimy o podjęcie następujących kroków: "A) ZAMÓWIENIE "

A) ZAMÓWIENIE

1. Otrzymanie formularza
Prosimy o wysłanie maila na office@karpos-outdoor.pl w celu otrzymania formularza z oferowanymi przez nas modelami, cennikiem i tabelą rozmiarów.

2. Dobranie rozmiaru
Rozmiar powinien być oparty na tabeli rozmiarów. Istnieje możliwość wypróbowania próbek modeli stacjonarnie w sklepie dla pewności dobrania odpowiedniego rozmiaru. 

3. Wypełnienie formularza
W formularzu należy podać ilość sztuk dla każdego modelu. Zamówienie musi obejmować minimum 10 sztuk jednego modelu. Przy zamówieniu na ponad 30 sztuk oferujemy rabat. Po umieszczeniu ilości zamówionych sztuk w tabeli, formularz automatycznie wygeneruje całkowitą cenę zamówienia. Prosimy o wysłanie wypełnionego formularza na adres office@karpos-outdoor.pl .

B) WYGLĄD KOMBINEZONU

1. Projekt graficzny
Grafikę można zaprojektować samodzielnie lub w oparciu o szablony. Zachęcamy do wglądu w kartę próbek kolorów, która znajduje się w sklepie. Czarne sekcje w szablonach to miejsca, na których nie można nic wydrukować. Grafika musi być w kolorach CMYK albo CMYfluoK (w przypadku koloru żółtego fluo). Wszystkie loga muszą być dostarczone w formacie wektorowym.

Prosimy o wysłanie swojej propozycji i/lub dokumentacji na adres office@karpos-outdoor.pl .

2. Tworzenie projektu
Projekt graficzny przetwarza się na szablonach Karpos, a jego rezultatem jest model 3D. Drogą mailową przesyłamy hasło wraz z linkiem, pod którym można obejrzeć cały projekt w wizualizacji 3D.  Po zapoznaniu się z wizualizacją można zgłaszać nam wszelkie uwagi, które zostaną uwzględnione i zaktualizowane w projekcie 3D przez grafika. Nie ma limitu poprawek projektu - zależy nam na 100% satysfakcji naszego klienta.

3. Produkcja
Po zatwierdzeniu projektu oraz wpłacie depozytu rozpocznie się produkcja. Czas produkcji wynosi 8 tygodni + transport.

źródło: jakubsiarnik.sk